Explicit Consent Declaration Form

AÇIK RIZA BEYANI

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunun kapsamında, Turk Talents Bilişim Danışmanlık Anonim Şirketi olarak kişisel verilerinizi işleyebilmek için, bu konuda açık rızanıza ihtiyaç duymaktayız. Sizlere işlenen kişisel verileriniz için seçenek sunmak istiyoruz.

Hangi özel nitelikli kişisel verilerinizi işleyebilmek için açık rıza talep ediyoruz:

İnternet ortamında sizden temin edeceğimiz kimlik, iletişim, müşteri işlem, işlem güvenliği, finans, görsel ve işitsel kayıtlar kategorilerindeki kişisel verileriniz için açık rıza talep ediyoruz.

Kişisel verilerimin İşveren Aydınlatma Metni’nde belirtilen yöntem, amaç ve hukuki sebeplerle sınırlı kalmak kaydıyla, 

  • 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve diğer ilgili mevzuata uygun olarak veri sorumlusu tarafından kimlik, iletişim, müşteri işlem kategorilerindeki kişisel verilerimin reklam/kampanya/promosyon/pazarlama faaliyetleri kapsamında kullanılmasına, aktarılmasına; 
  • 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve diğer ilgili mevzuata uygun olarak veri sorumlusu tarafından kimlik, iletişim, müşteri işlem, işlem güvenliği, finans, görsel ve işitsel kayıtlar kategorilerindeki kişisel verilerimin; yurtdışındaki sunucularda barındırılmasına ve aktarılmasına açık bir şekilde rıza verdiğimi, kabul, beyan ve taahhüt ediyorum*.

*  Açık rızamı dilediğim zaman İşveren Aydınlatma Metni’nde belirtilen mail adresi üzerinden şirketinize ulaşarak, geri alabileceğim konusunda bilgilendirildim. 

Join the Portal!

Register your account

In order to create your free account, please fill the information below: